הסעות לטיולים

טיול משפחתי או טיול גיבוש של המשרד, טיול ארוך ורחוק או טיול חד יומי אינטנסיבי, טיול לחרמון, טיול לטבריה– מטיילי חן הגליל סניף ראשון לציון מציעים לכם שירותי הסעות לטיולים בכל רחבי הארץ בסטנדרט הגבוה ביותר, בבטיחות מוחלטת ובמחירים נוחים במיוחד.
מתכננים טיול? צלצלו אלינו ונשמח להעמיד לרשותכם את צי הרכב המפואר שלנו ואת צוות הנהגים המקצועיים של מטיילי חן הגליל י.ס בע"מ.

עונת החורף והסקי החלה, מטיילי חן הגליל בהצעות יחודיות להסעת קבוצות לחרמון, שירותי הסעה לחרמון. השכרת מיניבוס ליום טיול השכרת אוטובוס

אנו מציעים השכרת אוטובוס לחרמון באווירה יחודית עם נהגים מקצועיים ואדיבים.

מטיילי חן הגליל, אחת מחברות ההסעות בישראל, ממוקמת בראשון לציון ומעניקה כבר שנים שירותי הסעות לטיולים, כמו גם שירותי הסעה לחרמון. בכדי להתאים לכל לקוח ולכל מטרה אנו מחזיקים צי רכב שכולל אוטובוסים מפוארים, מידיבוסים, מיניבוסים, אוטובוסים זעירים וכלי רכב מיוחדים להסעת נכים. הרכבים כולם מצוידים במערכות קשר ונהוגים בידי נהגים מנוסים ומוכשרים.
אנו שמים דגש מיוחד על בטיחות ונוחות ולכן אנו מעסיקים קצין בטיחות בתעבורה ומבצעים את כל הטיפולים הנדרשים. כל זאת בכדי להעניק לטיול שלכם את התוספת האיכותית ביותר.
מטיילי חן הגליל יסיעו אתכם בדייקנות ובבטיחות מוחלטת לכל חלקי הארץ, יתאימו לכל גודל קבוצה נדרש והכל בסטנדרט מפנק וגבוה.
הסעות לטיולים עוטפות את החוויה משני צידיה ולכן חשוב לבחור בחברה המתאימה.

אתם מוזמנים לטלפן אלינו ולקבל פרטים נוספים. נציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולספר לכם על מגוון השירותים שאנו מעניקים ויתפרו עבורכם הצעת מחיר אישית ונוחה. טיול מושלם מתחיל עם מטיילי חן הגליל, נסיעה טובה!

צרו קשר בטלפון 0526371771 יואב או בטלפון  036040404 .תוכלו למלא את הפרטים הבאים ונציגנו יחזרו אליכם.

חברת הסעות
Google+