הסעות לחתונה

"חן למתחתן" – הסעות נוחות לחתונות.


מטיילי חן הגליל היא חברת הסעות מובילה שעיקר פעילותה במרכז הארץ ובגוש דן וראשון לציון בפרט. כחלק בלתי נפרד מ"האני מאמין" לאורו פועלת החברה, של הענקת מגוון אפשרויות היסעים לגופים ציבוריים ולקוחות פרטיים כאחד, תוך שמירה על סטנדרט ביצוע בטיחותי וגבוה במיוחד, מציעה החברה שירותים ייעודיים כמו הסעות לחתונה או לאירועים שונים.

הסעות לחתונה – חן הגליל הסעה לחתונה היא הרבה יותר מאשר ישיבה בכלי רחב והגעה ליעד הבא. הסעות לחתונה הן חלק בלתי נפרד מהמסע המשמח של האורחים לליווי החתן והכלה ביום החשוב בחייהם. בין אם המדובר בחברים, במשפחה או בחלק מצוות העבודה של החוגגים, הסעה מאורגנת משמעה תחילתו של האירוע החברתי עוד לפני ההתכנסות הרשמית וסיומו לאחר מכן. הזמנת הסעה לחתונה היא לכן לא רק החלטה כלכלית חכמה שתחסוך מכם עלויות נפרדות גדולות ולא רק החלטה בטיחותית ממעלה ראשונה המאפשרת לכם לשתות ולשמוח בראש שקט, היא גם החלטה שתהפוך את האירוע שמח, חברי ומגוון יותר עבור משתתפיה.

הסעה לחתונה – רק עם מטיילי חן הגליל
בין אם תבחרו בהזמנת אוטובוס ובין אם בהזמנת מיניבוס לחתונה, כל רכביה של חברת מטיילי חן הגליל הם חדישים, בעלי נוחות מפנקת לנוסעיהם ומתוחזקים באופן המקצועי והבטיחותי ביותר, על פי כל דרישות וכללי משרד התחבורה. חברת מטיילי חן הגליל מעסיקה צוות נהגים מיומן, אדיב, מקצועי ומנוסה שתוכלו לתת אמון מוחלט בכישורי ורמת הנהיגה שלו ובנוסף מפקידה החברה קצין בטיחות כאחראי על צי הרכבים הגדול שלה. החברה מתמחה בסוגים שונים של היסעים ועובדת עם גופים וחברות גדולים בשוק הפרטי והציבורי. בנוסף לשירותים ייחודיים כמו הסעות לחתונה, החברה מפעילה הסעות עבור מוסדות ציבור, חברות הייטק, מערכות חינוך וחברות תיירות מובילות.

מעוניינים להזמין הסעה לחתונה של אחד מעובדי החברה? לשכור מיניבוס לחתונה למשפחה כולה? פנו אלינו ונשמח להציע לכם את אחד מרכבי הפאר של החברה, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ולמספר הנוסעים. המנהלים המקצועיים של חברת מטיילי חן הגליל עומדים לרשותכם כדי לסייע להרכיב מסלול איסוף גמיש ונוח לנוסעים, כדי לתת טיפים קטנים שיהפכו הסעה משותפת לנעימה ויעילה יותר וכדי להבטיח שההחלטה להשתמש בשירותי הסעות לחתונה, תתגלה כפרט הקטן ששדרג את הערב כולו. שיהיה במזל!

צרו עמנו קשר בטלפון 0526371771 יואב , בטלפון 036040404 או בפקס039587757
 

צרו קשר בטלפון 0526371771 יואב או בטלפון  036040404 .תוכלו למלא את הפרטים הבאים ונציגנו יחזרו אליכם.

חברת הסעות
Google+