הסעות בראשון לציון

 מטיילי חן הגליל – המסיע המרכזי של מרכז הארץ

יופיה הידוע של המדינה והאהבה הישראלית הגדולה לטיולים בה, זוכה להצדעה בשמה של חברת ההסעות הוותיקה “מטיילי חן הגליל” שמפעילה מערכי היסעים באזור מרכז הארץ, גוש דן וסביבתו ובפרט בעיר ראשון לציון בה היא ממוקמת. מטיילי חן הגליל היא חברת הסעות בראשון לציון, המתמחה בסוגים שונים של הסעות הכוללים הסעות לאירועים, הסעות עובדים במגזר הפרטי והציבורי, הסעות תלמידים בגילאים שונים, טיולים מאורגנים ועוד. 

למה לבחור במטיילי חן הגליל?
יתרונה הגדול של חברת מטיילי חן הגליל מתחלק לכמה חלקים עיקריים. ראשית, פעילותה כחברת הסעות בראשון לציון כבר תקופה ארוכה מביאה להיכרות מעמיקה עם הרשויות העירוניות, מערכות הכבישים וגופים עסקיים וציבוריים על צרכיהם הייחודיים והמשתנים. שנית, בכל האמור בשירותי הסעות בכלל, והזמנת הסעות לאירועים לציבור הרחב בפרט, בולט באופן ניכר צי הרכבים המפואר והחדיש העומד לרשותה, הניהול המקצועי שלה, ההקפדה המיוחדת על כללי בטיחות בתעבורה ואמינותה המוחלטת בעמידה בלוחות הזמנים הקבועים.

לרשות הלקוחות הזקוקים לשירותי הסעות לאירועים ומחפשים חברת הסעות בראשון לציון, מעמידה חברת מטיילי חן הגליל אפשרויות רבות לבחירת רכבים מסוגים וגדלים שונים – אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים, אוטובוסים זעירים ואף מכוניות ייעודיות להסעת נכים. בכל המקרים המדובר ברכבים חדישים ונוחים במיוחד, מאובזרים היטב כולל מערכות קשר אלחוטיות מתקדמות ובעלי רישיונות ואישורים בהתאם לדרישותיו ולתקנים המחמירים של משרד התחבורה, בפיקוחו של קצין בטיחות מוסמך ומנוסה. 

מטיילי חן הגליל מעסיקה כחלק מסגל העובדים שלה אך ורק נהגים מקצועיים, וצוות החברה כולו הינו מיומן ומנוסה בתחומי הסעות לאירועים, בתי ספר וצרכי עבודה ובעל תודעת שירות מפותחת ומבוקרת היטב. שירות הלקוחות שתקבלו במטיילי חן הגליל יהיה תמיד אדיב וקשוב ואנו נעשה כל מאמץ על מנת להיענות לצרכים הייחודיים והייעודיים שלכם כפרטים או כארגון ולתפור עבורכם את חבילת השירות הטובה ביותר בנמצא.
 
חברת מטיילי חן הגליל מתחייבת להמשיך ולשים בראש מעייניה את בטיחות הנוסעים הבוחרים להפקיד את דרכם בידיה ולשרת אותם בנאמנות המירבית תוך עמידה בלוחות זמנים, דייקנות והבטחת נסיעה נעימה ומפנקת כל הדרך אל היעד הבא. 
 
צרו עמנו קשר בטלפון 0526371771 יואב , בטלפון 036040404 או בפקס039587757

 

צרו קשר בטלפון 0526371771 יואב או בטלפון  036040404 .תוכלו למלא את הפרטים הבאים ונציגנו יחזרו אליכם.

חברת הסעות
Google+