הסעות במרכז

חברת הסעה – מה מציעה חברת איכותית?

הסעות הן ללא ספק צורך חיוני שקשה מאוד לוותר עליו. מפעלים, בתי חולים, חברות הי טק ומוסדות ציבור רבים משתמשים בשירותיהן של חברות הסעות על בסיס יום יומי, וכך גם בתי ספר וארגונים שונים. אך גם אנשים פרטיים יכולים למצוא את עצמם מחפשים חברת הסעה כדי להפיק אירוע חגיגי כמו בר מצווה או חתונה. חברת מטיילי חן הגליל תלווה אתכם בכל רגע עם שירותי הסעות מכל סוג באזור ראשון לציון, גוש דן ואזור המרכז כולו. כאשר עומדים מול מבחר של חברות הסעה במרכז טוב לדעת כי יש על מי לסמוך.

מדוע לבחור בחברת מטיילי חן הגליל?

בין היתרונות הרבים שמציעה חברת מטיילי חן הגליל על פני חברות הסעות אחרות אפשר למנות את הניסיון העשיר של העומדים בראש החברה, הנהגים והעובדים. אחד הדברים שלא ניתן להתפשר עליהם כאשר מחפשים חברת הסעה הוא הבטיחות, וגם כאן מתחייבת החברה לסטנדרטים בלתי מתפשרים. צי המכוניות של החברה כולל אוטובוסים ומיניבוסים מכל הסוגים והגדלים, כאשר הרכבים מצויידים במערכות קשר אלחוטיות ובמיטב הציוד החדיש. בנוסף מספקת החברה כלי רכב המותאמים במיוחד להסעת אנשים בעלי נכות פיזית. תוסיפו לכך את השירות האדיב להם זוכים לקוחות החברה ותבינו שאין הרבה חברות הסעה במרכז שיכולות להתחרות במטיילי חן הגליל.

שירותי הסעה בכל הארץ
למרות שהחברה ממוקמת במרכז, היא מציעה גם שירותי הסעה לטיולים מאורגנים בכל רחבי הארץ. נהגי החברה ילוו אתכם לכל מקום- מצפון ועד דרום, וזאת במחירים שאף חברת הסעה אחרת אינה מציעה ללקוחותיה. שירותי הסעה לטיולים מתאימים במיוחד לחברות, מוסדות חינוך ומשפחות, כאשר עבור כל סוג וגודל של קבוצה נמצא כלי הרכב המתאים. בנוסף מספקת החברה גם שירותי הסעות לאירועים פרטיים כמו בר מצוות או חתונות.

קשה לחשוב על עוד הרבה חברות הסעות שמשלבות כל כך הרבה יתרונות ונותנות מענה לכל כך הרבה סוגים של הסעות כמו חברת מטיילי חן הגליל! צרו קשר עוד היום ואנו נתאים עבורכם את ההסעה המפנקת ביותר.

צרו עמנו קשר בטלפון 0526371771 יואב , בטלפון 036040404 או בפקס039587757

 

צרו קשר בטלפון 0526371771 יואב או בטלפון  036040404 .תוכלו למלא את הפרטים הבאים ונציגנו יחזרו אליכם.

חברת הסעות
Google+